Byty Duhová – novostavba

Praha Michle začala pozvolna měnit svou tvář již cirka před 16 lety, kdy se zde začalo intenzivně budovat BB Centrum. Dnes je BB Centrum dokončeno již ze dvou třetin a je zela zřejmě, že tuto lokalitu jednou pro vždy proměnilo. BB Centrum do této pražské oblasti vlilo nový život.
 


 

BB Centrum

BB Centrum
 
BB Centrum získalo jméno po ulici Baarova, na které se nalézá a budovy Brumlovka, která s BB Centrem sousedí. Jeho strategická poloha v blízkosti hlavní dopravní tepny v Praze – D1 a díky bohaté občanské vybavenosti, včetně rozsáhlé nabídky služeb, které BB Centrum skýtá, se tato lokalita stala velice lukrativním místem pro bydlení. BB Centrum se nyní rozléhá na 20 hektarech, na nichž je postaveno na 15 architektonicky zajímavých budov, v nichž nenaleznete pouze mnoho kanceláří a velkých firem, ale také rozsáhlou obchodní síť, volnočasové aktivity, restaurace, základní školu atd..
 

Nové byty na ulici Duhová

projekt Duhová
 
A právě proto zde byl developery postaven nový dům, který probíhá podélně proti ulici Baarova. Tento nově navržený dům architektonicky zapadá do moderního prostředí, které se okolo této novostavby nalézá. Celá tato nová šestipodlažní budova plynule navazuje na další blokovou zástavbu. Dům je vystavěn do tvaru „L“ s tím, že od jeho čtvrtého podlaží dochází k pozvolnému ustupování. To vše s krásným výhledem na Prahu. Novostavby Duhová jsou postaveny v místě plné zeleně a nedaleko nově vytvořeného parku.
 

Lukrativní lokalita dodává novostavbě nový rozměr

Tato novostavba je zajímavá nejen pro ty, jež hledají nové bydlení, ale také díky blízkosti BB Centra i pro pronajímatele. Představuje totiž velmi dobrou možnost výdělku z pronajímání. Díky velkému počtu administrativních budov, kde sídlí mnoho nadnárodních společností, které hledají ubytování pro své zaměstnance z řad středního a top managmentu. Toto bydlení by přitom nemělo být levné, ale naopak přesně takové, jaké nabízí novostavby Duhová, to znamená: nadstandardní kvalitu a vysoký komfort.
 
Novostavba Duhová, která se nachází v těsné blízkosti administrativních budov BB Centra, nabízí celkem 12 samostatných bytových jednotek, včetně 8 parkovacích stání v podzemních prostorech a 3 stání venku na hranici pozemku. Vybrat si zde můžete z bytů s dispozicí 1+kk až 3+kk o rozměrech 31 – 100 metrů čtverečních. Všechny tyto byty jsou postaveny s důrazem na komfort a s citem pro soukromí. Celý tento bytový projekt dokonale architektonicky zapadá do současného moderního vzezření této lokality.
 

Bydlení zde láká i občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost

To, že zdejší výstavba bytů byl dobrý nápad, naznačuje již blízkost BB Centra. Ještě více to však prokazují další skutečnosti, které dokazují, že toto nové bydlení je velice komfortní. V blízkosti bytového domu totiž naleznete hned několik základních škol (ZŠ Bítovská, ZŠ Poláčkova anebo třeba křesťanská MŠ a ZŠ Elijáš). Mimo toho je poblíž i jazyková škola Akcent a víceleté gymnázium Budějovická. BB Centrum pak poskytuje i další duchovní, kulturní a společenské vyžití. Pořádají se zde totiž zajímavé výstavy, koncerty, bohoslužby i semináře.
V blízkosti novostavbě v ulici Duhová je i celá řada nákupních možností, restaurací a kaváren (např. obchodní pasáž Brumlovka, Filadelfie, nedaleké centrum DBK anebo centrum Arkády Pankrác). Pohodlně a rychle se odtud dostanete autem i do největšího pražského nákupního centra Chodov.
 
Dobře je zde zajištěna i zdravotní péče. Kompletní zdravotní péči naleznete v nedaleké Poliklinice Budějovická. Některé ambulance (například stomatologii anebo gynekologii) naleznete i přímo v BB Centru. V BB Centru naleznete i lékárnu, optiku anebo také soukromou kliniku SANTÉ.
 

Dopravní spojení

Do svého nového příbytku se dostanete velmi snadno po dálnici D1, jež je hlavním tahem na Brno. Kromě něj však také i několika autobusovými linkami (č. 118, 121, 205 anebo 124), které stojí buď u stanice metra Budějovická anebo u Polikliniky Budějovická. Využít můžete i metro, trasu C, stanici Budějovická, k níž dojdete pěšky v průběhu několika málo minut. Po areálu BB Centra se můžete navíc pohybovat i kyvadlovou dopravou, která zde funguje ve všedních dnech v rozmezí 7. a 19. hodiny.
 
foto: bbcentrum.cz a bytyduhova.cz
 
Byty Duhová, TRIGON Hostivař, ByTy Malešice Praha, Rezidence Nad Ryšánkou, Barrandov Hills novostavba
 

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení Nové byty a domy

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava