Byty na prodej v Praze 10, 9, 8

Praze se nepřezdívá stát ve státě pro nic za nic. Hlavní město České republiky nabízí velice rozsáhlou rozlohu, na níž se nachází mnoho různých lokalit. Každá z nich má své výhody i nevýhody a proto je před nastěhováním se do tohoto města dobré zvážit, kde přesně chcete bydlet.

Jednou z variant je Praha 8, která se nachází v optimální lokalitě v případě, že nechcete bydlet přímo v rušném centru města, ovšem ani nijak daleko. Tato městská část se nachází v severní části Prahy a díky časté frekvenci městské hromadné dopravy se bez problémů dostanete jak do centra, tak i mimo hlavní město.

Byty určené pro rodiny i studenty

V Praze 8 je poté na dosah ruky například Střížkov či Troja, ale i další lokality. Daleko není ani Karlínská synagoga, případně ještě několik dalších pamětihodností, kterými se našeho hlavní město může pochlubit. Nemluvě o nespočetném množství různých podniků, které můžete navštívit za účelem zábavy či třeba dobrého jídla.

Jinou možností poté může být Praha 9, která svým obyvatelům nabízí především klid a čisté prostředí, díky velkému množství zeleně. To, že je tato lokalita vhodná pro rodiny s dětmi dokazuje kromě upravovaných parků také skutečnost, že se zde nachází několik školských zařízení pro vaše ratolesti všech věkových kategorií. Kromě toho lze navštívit i zápasy hokejové extraligy, neboť v městské části Praha 9 stojí O2 aréna, jíž využívá pro své domácí zápasy Slavia Praha.

K dispozici je celá řada volných bytů

Stejný klub, jen ten fotbalový, sídlí i v Praze 10 a tudíž i v této městské části je o sportovní i kulturní akce postaráno. Krom toho se také zde nachází několik škol a naopak zábavu zajistí nákupní centrum či celá řada barů a restaurací.

I v Praze 10, která spojuje takové lokality, jako jsou mimo jiné Vršovice či Strašnice, lze strávit poklidné hodiny v parcích, neboť ani tato městská část z hlediska množství zeleně rozhodně nestrádá.

Co se týče samotného bydlení a jeho kvality, tak všechny tři výše zmíněné lokality nabízí řadu volných bytů, z nichž si vybere opravdu každý. K dispozici jsou jak klasické činžovní byty, tak i novostavby. Stejně tak je možnost vybrat si z půdních bytů, které jsou poslední dobou poměrně hojně žádány.

Moderní bydlení nabízí hned několik výhod

Samozřejmostí je luxus, který budou mít uživatelé jednotlivých bytů k dispozici. V mnoha případech se též nabízí energetická úspornost, díky čemuž se ušetří značné množství financí, které by bylo potřeba uvolnit na zaplacení účtů za energie. Navíc se nabízené byty nacházejí v lukrativních lokalitách hlavního města, ve kterém je hromadná doprava na vysoce kvalitní úrovni a tudíž cesta do centra či do jiných částí Prahy není žádným závažným problémem.

Nabídku těchto bytů tak využijí nejen rodiny, ale také studenti, kteří přijeli do Prahy studovat a namísto života na koleji upřednostňují klidnější život v bytě, ať již sami nebo s dalšími spolubydlícími. Vzhledem k rozmanitosti nabízených bytů, které mohou mít i čtyři pokoje, je to velice dobře uskutečnitelné.

Byty bez realitky
Na webových stránkách bytypraha9.eu jsou navíc nabízeny nemovitosti v soukromém vlastnictví, což je dobrou zprávou pro všechny případné zákazníky. Těm totiž může být nabídnuto jak levné, tak i luxusní bydlení, podle jejich možností. Kromě toho je nevyvratitelnou výhodou také to, že se nebudou platit zbytečné peníze realitním kancelářím, které si určují nemalé provize.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava