Levná rekonstrukce bytů v Praze?

Vysoká kvalita obvykle nejde ruku v ruce s nízkou cenou. V hlavním městě Praha to platí dvojnásob a v níže uvedených řádcích Vám díky informacím z projektu Rekonstrukce bytu Praha sdělíme, jak vybírat chytře a na rekonstrukci ušetřit.

Serióznost firmy na prvním místě

Poznat kvalitní firmu není na první pohled snadné, ale pomoci Vám může hned několik ukazatelů.
1)Pojištění firmy
Každá firmy musí být ze zákona pojištěna proti škodám, která jsou v důsledku její činnosti způsobeny. Pokud se rozbije jakákoliv instalace v době záruční, firma ji musí opravit a ještě zaplatit škody, které byly způsobeny (například vytopení sousedů).

2) Reference
Firma, které vám není schopna dodat ukázky referencí z projektů, které sama realizovala nebo se na nich podílela, není firmou, kterou byste si měli pro rekonstrukci zvolit. Reference a určitá galerie projektů jsou naprostým základem pro kvalitní vizitku každé seriozní firmy.

3) Certifikace
Bez certifikátů provádí rekonstrukce pouze neprofesionálové. Minimem určeným ze zákona je pro fyzické osoby dispozice povolení z živnostenského úřadu pro změny staveb. Toto povolení musí být zaevidováno na živnostenském listě a musí být k dispozici také na internetových stránkách ministerstva financí české republiky (dohádatelné pod IČ).

4) Přístup
Z úvodní schůzky je možno vycítit mnohé. Pokud na Vás obchodní zástupce bude působit nadřazeným dojmem a nebude odpovídat na vaše otázky bez různých kliček, není dobré firmy využívat. Kvalitní vstřícné jednání s dostatkem informací sdělených na první schůzce je základem pro kvalitní spolupráci vedoucí ke spokojenosti klienta i firmy.

5) Smlouva
Celou spolupráci je nutné podložit smlouvou o dílo. Smluvně musí být zakotven termín ukončení celkové rekonstrukce a rovněž je vhodné si stanovit termíny ukončení dílčích etap rekonstrukce. Rekonstrukce mají obvykle velmi podobný průběh a stavební firmy jsou schopny poměrně snadno určit, kdy jednotlivé etapy budou končit.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Rekonstrukce

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava