Levné ubytování po celé ČR

Čtyřnozí miláčci jsou naše potěšení, ale když máme jet na dovolenou nebo na výlet, mohou se stát jakousi formou přítěží. Co udělat s hafanem, když do útulku ho dávat nechcete a příbuzní mají alergii?

Máte v podstatě jenom dvě možnosti – vzdát se své vysněné dovolené nebo ho vzít s sebou. Sehnat ubytování, kde jsou povolení domácí mazlíčci, není zase tak těžké, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale důležité je, aby takové ubytování nemělo jenom namalovaný nepřeškrtnutý obrázek psa a to bylo vše. Stejně jako existují hotely, kde jsou připraveni na početné rodiny s dětmi, obsahující hřiště, dětská menu a další dětské atrakce, měli byste se dobře informovat i na zvolený hotel nebo ubytování, kam se svým chlupáčem chystáte. Navíc se určitě připravte, že za nocování nebudete platit jenom za sebe, ale i za svého domácího mazlíčka. Nejedná se ale o žádnou závratnou sumu, která by z vašeho výletu udělala dostupnou dovolenou na Havaji, ale zadarmo vám pejska jen tak někde nevezmou.

Co si pohlídat?

V případě, že vaším mazlíčkem je pes, zjistěte si, jestli ubytování, které chcete zvolit, má také zahradu, kterou byste mohli navštěvovat. Pokud totiž váš pes nepatří k těm, které můžete pustit po poli, aniž by se za nimi objevila ohnivá čára, oceníte výběh, kde se bude moci svobodně proběhnout.

Samozřejmě se ale nezapomeňte zeptat nejen personálu, ale i ostatních hostů, jestli jim pes nevadí. Podobně byste měli myslet také na svou kočku, kterou můžete vzít také s sebou – ve vybraných hotelech narazíte na možnost ubytování s kočkou, kde najdete vstřícné prostředí s možností doplňků do pokoje pro zábavu vaší kočky. Ubytování, kam můžete se svým mazlíčkem, jsou většinou situované na okrajích měst, abyste to měli blízko do přírody a se svým čtyřnohým kamarádem mohli na procházky.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava