Luxusní bydlení v zeleni

Pokud se poohlížíte po nových bytech v Praze, jistě víte, že v dnešní době existuje bezpočet projektů které mohou Vaši nabídku uspokojit. Ovšem není novostavba jako novostavba a není projekt jako projekt. Rádi bychom vám představili jeden z bytových projektů nabízející nové byty a luxusní bydlení v Praze 10 za rozumnou cenu – navíc v přírodě, v blízkosti existujícího městského parku Botič-Milíčov.
 


 
Zelený Botič - bytový projekt Praha 10

Zelený Botič – bytový projekt Praha 10

Snili jste někdy o pohádkovém bydlení v srdci přírody, zato se všemi výhodami velkoměsta? Nechce se vám z Prahy a zároveň máte pocit, že nalezení takového bydlení v Praze je nemožné? Zelený Botič je unikátním projektem, který se snaží vytvořit harmonické podmínky pro moderní bydlení jedinců, párů i rodin, a to v přímé blízkosti cenného přírodního dědictví. Nemůže se tak stát, že by vám za dva roky zeleň vedle domu nahradily betonové panely.
 
2

Nové byty v klidné lokalitě s dobrou dostupností

Nabízíme prodej bytů Praha 10. Pečlivě vybraná lokalita díky své blízkosti s centrem umožňuje využívání všech pracovních, kulturních a dalších možností metropole. Pokud máte rádi zdravý životní styl, do centra se navíc můžete dostat přímo z domova po cyklostezce.
 
V lokalitě je vše, co potřebujete pro život – od mateřských škol po zdravotnické zařízení. Dopravní spojení do centra také není problémem. Bydlení v blízkosti přírodní památky Botič-Meandry tak přináší komfort života ve městě a v přírodě zároveň, možnost kvalitního moderního bydlení se všemi jeho výhodami. Naše nové byty Hostivař a byty Záběhlice disponují bohatým zázemím – v lokalitě naleznete například následující instituce a možnosti volnočasových aktivit:

 1. Přírodní památka Meandry Botič
 2. Park Botič – Milíčov
 3. Záběhlický zámek
 4. Tvrz Práče a zámeček
 5. Hamerský rybník
 6. Hostivařská nádrž
 7. Mateřské školy
 8. Základní školy
 9. Střední školy
 10. Základní umělecké školy
 11. Sportovní areály – Záběhlice (fitness, tenis, beachvolejbal, …) nebo Golfový klub Pupp Tennis Resort
 12. Obchodní centra – Chodov, Park Hostivař, Eden
 13. Poliklinika Zahradní město
 14. Městská knihovna

 
Nepřehlédněte nové byty v Praze 7

 • JUBILEUM HOUSE
 • Byty Malířská
 • Prague Marina
 • Byty U Garáží
 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Magazín bydlení Nové byty Praha

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava