Magazín bydlení

tien

Nejspolehlivější půjčovna dodávek v dosahu

Jsme týmem specialistů na dlouhodobé i krátkodobé pronájmy dodávek do 3.5 tun hmotnosti. Půjčovnu dodávek mohou využít jak živnostníci nebo podnikatelé, tak bez problémů i soukromé osoby. Sídlíme na Praze 9, konkrétně v Horních Počernicích, ale okruh našich klientů je mnohem širší.

tien

Ochranná plachta na bazén

Nyní v době letních prázdnin, je více jak jindy zahradní bazén nejvíce využíván. Vodní radovánky nebo jen malé ochlazení v bazénu, kdy jsou teploty hodně vysoko, nám jistě zpříjemní den.

Exteriér a zahrada

zlaty-lihovar-pro-milovniky-elegantniho-bydleni tien

Zlatý lihovar pro milovníky elegantního bydlení

Pokud přemýšlíte o tom, kde hledat v Praze bydlení a rádi byste nějakou opravdu zajímavou adresu a lokalitu, potom si zvolte rezidenční komplex Zlatý lihovar, který vznikne na Praze 5 – Smíchov mezi ulicemi Nádražní a Strakonická.

Půjde o nové dílo developerské společnosti Trigema, které je v současnosti zatím v investičním záměru.

tien

Fialová ložnice potěší nejen duchovně založené lidi

Barva spojené s mystikou a duchovnem, která má spoustu odstínů a hodí se snad do každého bytu. Lidé milující umění nebo duchovně založení nad fialovou přímo zaplesají. Ačkoliv možná působí na první pohled trochu chladnějším dojmem, po pár minutách se začneme v místnosti cítit maximálně útulně.

Interiér

tien

Levné ubytování po celé ČR

Čtyřnozí miláčci jsou naše potěšení, ale když máme jet na dovolenou nebo na výlet, mohou se stát jakousi formou přítěží. Co udělat s hafanem, když do útulku ho dávat nechcete a příbuzní mají alergii?
Máte v podstatě jenom dvě možnosti – vzdát se své vysněné dovolené nebo ho vzít s sebou.

tien

Střešovický architektonický skvost od Royal Triangle

Toužíte po novém a luxusním bydlení, ve špičkově vybyveným bytě, který patří mezi architektonické skvosty dnešní doby? Pak tu pro vás máme opravdu jedinečnou příležitost na nový život. V městské části Prahy 6 – Střešovice se můžete cítit jako v ráji i vy. Moderní výstavba s luxusní byty a moderním vybavením vám nabízí Royal Triangle.

Nové byty a domyNové byty Praha

tien

Bydlení pro mladé rodiny v Praze

Založit si vlastní hnízdo, kam se vždy po práci budeme vracet za svou rodinou je jedním ze smyslem celého života. Společné večeře, svěřování se s potížemi i sdílení radosti. To jsou všechno velmi krásné věci, ale jak je na tom bydlení pro mladé rodiny v Praze.

Reality

tien

Byty na prodej v Praze 10, 9, 8

Praze se nepřezdívá stát ve státě pro nic za nic. Hlavní město České republiky nabízí velice rozsáhlou rozlohu, na níž se nachází mnoho různých lokalit. Každá z nich má své výhody i nevýhody a proto je před nastěhováním se do tohoto města dobré zvážit, kde přesně chcete bydlet.

Byt

prahabyty_eu_01 tien

Podle čeho poznat kvalitní firmu na pokládání podlah v Praze?

O tom, že jsou podlahy nejnamáhavějším druhem vybavení každého interiéru, není třeba pochybovat. Výběru správného druhu podlahové krytiny do domácnosti proto věnujeme stále větší pozornost a stále více hledáme informace o jednotlivých druzích. I sebelepší podlahová krytina ale může být znehodnocena a může ztratit své vlastnosti, když se špatně položí.

Interiér

tien

Levná rekonstrukce bytů v Praze?

Vysoká kvalita obvykle nejde ruku v ruce s nízkou cenou. V hlavním městě Praha to platí dvojnásob a v níže uvedených řádcích Vám díky informacím z projektu Rekonstrukce bytu Praha sdělíme, jak vybírat chytře a na rekonstrukci ušetřit.
Serióznost firmy na prvním místě
Poznat kvalitní firmu není na první pohled snadné, ale pomoci Vám může hned několik ukazatelů.

Rekonstrukce

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava