Byt

Chcete prodat, koupit nebo pronajmout vaši nemovitost? Poradíme, jak nenaletět!

Firma MoraviaWood zajišťuje Dřevostavby, montované domy, roubenky, sruby a další dřevostavby. Vše v prvotřídní kvalitě.

tien

Byty na prodej v Praze 10, 9, 8

Praze se nepřezdívá stát ve státě pro nic za nic. Hlavní město České republiky nabízí velice rozsáhlou rozlohu, na níž se nachází mnoho různých lokalit. Každá z nich má své výhody i nevýhody a proto je před nastěhováním se do tohoto města dobré zvážit, kde přesně chcete bydlet.

Byt

Apartmanstudent tien

Studentské bydlení už nemusí být noční můra! Praha nabízí luxusní apartmány pro studenty

Když se řekne vysokoškolská kolej, nejeden z nás si představí dlouhodobé provizorium, ve kterém se po léta studia snažil důstojně přežívat. V malých studentských pokojících často nešlo ani pořádně odpočívat, natož se dokonce učit.

Byt, Reality

Zelený Botič - bytový projekt Praha 10 tien

Luxusní bydlení v zeleni

Pokud se poohlížíte po nových bytech v Praze, jistě víte, že v dnešní době existuje bezpočet projektů které mohou Vaši nabídku uspokojit. Ovšem není novostavba jako novostavba a není projekt jako projekt.

Byt, Nové byty Praha

pronajem-bytu-praha tien

Jak na pronajmutí bytu a nájemní smlouvu

Nevíte co s volným bytem? Uvažujete o jeho pronájmu? Nevyznáte se v zákonných předpisech? Jaké povinnosti vám předepisují? Pronájem bytu je skvělým řešením pro zhodnocení své investice v podobě bytu. Nájemce dnes velmi dobře chrání především novela občanského zákoníku a pronajímatele vhodně vypracovaná nájemní smlouva.

Byt

Bezplatná inzerce bytů Pardubice tien

Test realitních portálů zaměřený na byty Pardubice

Pronajímáte byt v Pardubicích? Sháníte vhodný podnájem? Hledáte intuitivní realitní portál pro váš inzerát? Připravili jsme pro vás test nejlepších internetových realitních portálů, kde můžete snadno inzerovat i vyhledávat ty nejlepší nemovitosti. A jak náš test dopadl? Prohlédněte si výsledky v kategorii „byty Pardubice“.
1. Portál BytyPardubice.

Byt, Reality

foto: www.ekospol.cz tien

Nové bydlení v Praze

Praha nabízí obrovské množství nadstandardních nabídek k novému bydlení. Na své si zde přijdou jak vyznavači krásného prostředí, tak lidé se zájmem o dopravní dostupnost a občanské instituce v blízkosti bydlení. Nové byty Praha nabízejí komfortní řešení pro širší klientelu.

Byt, Nové byty a domy, Nové byty Praha

Pronájem bytu v Praze od Albertov Rental Apartments tien

Pronájem bytu v Praze od Albertov Rental Apartments

Pronájem bytu v Praze, pronájem bytu Praha, byt pronájem Praha, pronájem bytů Praha, slova, která se honí hlavou člověku, který se rozhodl, že spojí s Prahou část svého života. Je nedílnou součástí života člověka zajistit si bydlení, které splňuje jeho požadavky a umožňuje mu kvalitní život i mimo práci.

Byt

Projekt Nad Přehradou a Britská čtvrť tien

Nové byty a nebytové prostory v Praze

Zajímáte se o bydlení v Praze? Rádi byste si pořídili nový byt? Hledáte vhodné novostavby Praha 1 za účelem komerčního využití? Projekt Harfa Park se posouvá do své další fáze a nabízí nové byty na prodej Praha v oblíbené lokalitě pražských Vysočan. Jedná se o nejrychleji se rozvíjející část Prahy, kterou lze využít ke klidnému bydlení i podnikání.

Byt

Zahrady Opatov 4 tien

Nové byty v Praze

Vždycky jste snili o bydlení v Praze? Zajímáte se o novostavby v hlavním městě? Nové byty v Praze 9, to je především unikátní projekt nízkoenergetických bytů v Dolních Počernicích. Jedná se o obytný soubor na severovýchod od historického centra Dolních Počernic navazující na stávající vilovou zástavbu.

Byt

Rezidence Baranka – nové byty v Praze tien

Rezidence Baranka – nové byty v Praze

Rezidence Baranka spadá do oblasti označené novostavba Praha 3. Pokud hledáte poklidné bydlení v příjemné městské části, tak by vás mohla zajímat právě námi recenzovaná rezidence Baranka, která patří mezi nové byty Praha 3. Ve své podstatě jde o moderní dílo vzešlé z aktuálních potřeb současného obyvatelstva.

Byt, Nové byty Praha

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava