Dům

vily-diamantica-praha-5-barrandov tien

Vily Diamantica – luxusní vily Praha 5, Barrandov

 
Nyní Vám přinášíme informace o jednom z nejluxusnějších bydlení v celé Praze, ve čtvrti Barrandov. Již samotná lokalita v Prokopském údolí Vám zajišťuje maximální exkluzivitu vil Diamantica. Při stavbě byly použity také přírodní materiály. Prokopské údolí, (čtvrť Barrandov) je asi nejznámější přírodní rezervací v Praze.

Dům, Nové byty Praha

Stěhování tien

Stěhování uměleckých předmětů

Stěhování jako takové je považováno ve vědomí široké veřejnosti za sice kolikrát nepříjemnou nutnost (známe rčení je lépe vyhořet, než se stěhovat ), ale zároveň za běžnou práci – sice fyzicky náročnou, ale jinak poměrně jednoduchou. Zdaleka tomu tak ovšem není! Jako každý obor lidské činnosti má i stěhování své úrovně a svá patra náročnosti.

Byt, Dům

Revize tien

Revize elektrospotřebičů a elektroinstalací – kdy, proč, jak…

Téměř každý z nás se v rámci kažodenního chodu domácnosti jistě někdy setkal s nutností revize zařízení fungujícího na plyn – jedná se zejména o plynová kamna (tzv. vafky) či o karmy (průtokové ohřívač vody).

Byt, Dům

vlastni-bydleni- tien

Vlastní bydlení

Mít své bydlení znamená především bydlet pohodlně a podle vlastních představ. Ať už je to bydlení v rodinném domě, které v maximální možné míře zhmotňuje a transformuje individuální nároky do konkrétní podoby, nebo bydlení v bytovém domě nebo v podkroví.

Dům

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava