Exteriér a zahrada

Reklama: Nabízíme prodej oplocení a příslušenství. Velké skladové zásoby. Kominické práce na profesionální úrovni. Nově zrekonstruované luxusní byty v centru Prahy.

tien

Ochranná plachta na bazén

Nyní v době letních prázdnin, je více jak jindy zahradní bazén nejvíce využíván. Vodní radovánky nebo jen malé ochlazení v bazénu, kdy jsou teploty hodně vysoko, nám jistě zpříjemní den.

Exteriér a zahrada

PILOVÉ PÁSY NA KOV tien

Podle čeho vybírat pilové pásy na kov

Pracujete-li s kovy, jistě se často dostanete do situace, kdy na nich potřebujete provést nějaký řez. Pro řezy na kovových materiálech je zdaleka nejúčinnější použít pásové pily, v nichž budou upnuty pilové pásy na kov. Ale pozor, vždy záleží na tom, jak kvalitní pilový pás zvolíme.

Exteriér a zahrada

studny4 tien

Vrtané studny

Vrtané studny jako vlastní zdroj pitné vody. Uvažujete o vlastní studni. V dnešní době, kdy náklady na bydlení raketově rostou a vodné a stočné už nebude levnější, ale můžeme počítat s tím, že se každý rok nenápadně zdraží je vlastní zdroj pitné nebo alespoň užitkové vody naprosto skvělým způsobem jak ušetřit.

Exteriér a zahrada

plechové garáže-1 tien

Cenové porovnání různých typů garáží

Každý, kdo chce ochránit své auto před zloději a před zničením přírodními vlivy, dojde dříve, nebo později, že se bez garáže neobejde.

Exteriér a zahrada

Hags tien

Mezi základní prvky občanské vybavenosti patří i dětská hřiště

Prostředí, ve kterém žijeme, netvoří jen městská zástavba či příroda kolem. Ke spokojenému plnohodnotnému životu potřebujeme i propracovanou infrastrukturu místa bydliště, mezi níž nepatří jen dopravní spojení, obchody, školy nebo pošta, ale i prostory pro odpočinek, jako jsou parky a dětská hřiště.

Exteriér a zahrada

planovani-zahrady- tien

Plánování zahrady

Při zakládání nové nebo rekonstrukci staré zahrady třeba v první řadě zhodnotit klady a zápory přírodních podmínek pozemku a vzít v úvahu její umístění i vztah domu a pozemku. Rovněž je třeba si dopředu sestavit nejvhodnější funkční program zahrady vzhledem k její velikosti a situování.

Exteriér a zahrada

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava