Finance, peníze, půjčky

Reklama: Najlepšie elektronicke cigarety za skvelé ceny.

vyvoj-cen-bytu- tien

Vývoj cen bytů a nemovitostí v Praze

Praha je naším hlavním městem a je nutno hned ze začátku říci, že ceny bytů a nemovitostí zde fungují trochu jinak než jinde v republice. Byty jsou zde mnohonásobně dražší a dražší nejsou pouze ve srovnání se zbytkem Česka, ale také i ve srovnání s Vídní, Paříží anebo Berlínem. Výšku ceny významně ovlivňuje turistický ruch a další ekonomické okolnosti.

Finance, peníze, půjčky, Reality

pronájem bytu tien

Ceny za pronájem bytů Praha

Hledáte byt na koupi anebo pronájem? V takovém případě vás jistě zajímá vývoj cen za prodej anebo pronájem bytu v Praze. Všeobecně cenové mapy ukazují, že v posledních několika letech dochází ke kontinuálnímu pozvolnému poklesu cen, a to jak u prodávaných bytů, tak i u cen pronájmu.

Byt, Finance, peníze, půjčky

plyn tien

Srovnání cen energií: Využijte online kalkulačky

Domácnosti dnes hledají nejrůznější způsoby, kterými by mohly ušetřit na výdajích. Jednou z možností je přistoupení ke změně dodavatele energií, tedy zemního plynu a elektřiny. Před tím, nežli provedou změnu dodavatele, by si však měli uvědomit všechny následky a také si zjistit konkrétní ceny u jednotlivých společností, které se dodávkami energií zabývají.

Finance, peníze, půjčky

cena-plynu tien

Chcete levnější plyn a elektřinu?

Levná energie může být snazší, než si myslíte. Zkuste se dozvědět co nejvíce informací, abyste ušetřili mnoho peněz a mohli je použít na potřebné. Mnohdy jsou účty za elektřinu a plyn tak vysoké, že mnoho domácností má velké problémy s tím ročně vyjít. Naštěstí je v tomto směru náš trh liberalizovaný a máte možnost volby.

Finance, peníze, půjčky

jednani-o-koupi-nemovitosti tien

Jednání o koupi nemovitosti

Po tom, co jste našli svou vysněnou nemovitost, se jí koupě stává pomalým a poměrně náročným procesem. Jak jsme již zmínili při financování, je to čas, kdy třeba dělat uvážená kroky, protože každý z nich má na výsledek velký vliv.

Byt, Finance, peníze, půjčky, Realitní kanceláře

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava