Interiér

Reklama: Modernější a zdravější způsob kouření. Více na www.toppecigareta.cz – Elektronická cigareta.

tien

Fialová ložnice potěší nejen duchovně založené lidi

Barva spojené s mystikou a duchovnem, která má spoustu odstínů a hodí se snad do každého bytu. Lidé milující umění nebo duchovně založení nad fialovou přímo zaplesají. Ačkoliv možná působí na první pohled trochu chladnějším dojmem, po pár minutách se začneme v místnosti cítit maximálně útulně.

Interiér

prahabyty_eu_01 tien

Podle čeho poznat kvalitní firmu na pokládání podlah v Praze?

O tom, že jsou podlahy nejnamáhavějším druhem vybavení každého interiéru, není třeba pochybovat. Výběru správného druhu podlahové krytiny do domácnosti proto věnujeme stále větší pozornost a stále více hledáme informace o jednotlivých druzích. I sebelepší podlahová krytina ale může být znehodnocena a může ztratit své vlastnosti, když se špatně položí.

Interiér

Nabídky bytů v Praze pro každého tien

Nabídky bytů v Praze pro každého

Praha, jako hlavní město, představuje mnohé možnosti bydlení. Už máte představu, jaký byt by pro vás byl nejlepší? Najděte si bydlení v Praze, které vám bude plně vyhovovat.
 

 
Koupě nebo pronájem bytu?
V Praze je mnoho možností pro bydlení ve vlastním bytě či pronájmu. Zvažte, který způsob pro vás bude lepší.

Interiér

parkety4 tien

Broušení parket

Parkety jsou stále oblíbenou podlahovou krytinou s vysokou životností. Životnost parket lze výrazně prodloužit renovací broušením parket. Při broušení parket dojde k obnově jejich krásného a svěžího vzhledu. V případě, že Vám staré parkety vrzají, lze je vyspravit a vrzaní zabránit.

Byt, Interiér, Nábytek

bydleni-4 tien

Hit poslední doby? Pestré barvy!

Pokud sleduje trendy v oblasti bydlení, tak vám nejspíš neušlo, že se stále více objevují pestré a křiklavé barvy. Výrazně oranžová, zelená, žlutá, ale také ostře červená, ty používají nejen významní bytoví designéři, ale také majitelé domů a bytů, kteří chtějí své obydlí ozvláštnit a být přitom v souladu s aktuální módou.

Interiér

Svetinterieru tien

Plánujete rekonstrukci bytu? Své starosti raději přenechejte odborníkům!

Mnoho z nás žije v panelovém domě či starém činžáku s původním jádrem či kuchyní a přemýšlí o tolik potřebné rekonstrukci. Vrhnout se však do těchto neznámých vod není snadné. První myšlenky, které nás napadnou, se točí okolo spousty utracených peněz, moře investovaného času a dočasného nepohodlí, které nám rekonstrukce přinese.

Byt, Interiér, Koupelny, Rekonstrukce

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava