Nábytek

Pořiďte si nový nábytek za příjemné ceny! Kvalitní dřevěný zahradní nábytek od českého výrobce. Podívejte se na naše tipy, jak zařídit interiér vašeho bydlení. Kvalitní a robustní zahradní nábytek z tvrdého exotického dřeva nakupujte přímo od dovozce.

parkety4 tien

Broušení parket

Parkety jsou stále oblíbenou podlahovou krytinou s vysokou životností. Životnost parket lze výrazně prodloužit renovací broušením parket. Při broušení parket dojde k obnově jejich krásného a svěžího vzhledu. V případě, že Vám staré parkety vrzají, lze je vyspravit a vrzaní zabránit.

Byt, Interiér, Nábytek

img_not tien

Barevné trendy nábytku a interiéru pro rok 2013/ 2014

Chystáte zvelebení svého domova a jdete rádi s dobou? Znalost těch nejaktuálnějších trendů, se vám může hodit. Každý rok se vytváří nové trendy nejen v oblasti módy, ale také v oblasti designu nábytku a interiéru. Těmito trendy se totiž řídí nejen milovníci moderního bydlení, ale také výrobci a prodejci nábytku a interiérového vybavení.

Nábytek

gauc tien

Praktické rady při koupi sedačky

Sedačka je bez debaty dominantou každého obývacího pokoje. Proto třeba být při jejím výběru zvlášť důsledným. Poradíme vám, co všechno byste měli zvážit.

o většině obývacích pokojů představuje sedačka dominantní prvek a zároveň nejvíce používaný kus nábytku. Než si nějakou koupíte, měli byste o ní vědět mnohem víc než jen to, kolik stojí.

Nábytek

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava