Nové byty a domy

tien

Střešovický architektonický skvost od Royal Triangle

Toužíte po novém a luxusním bydlení, ve špičkově vybyveným bytě, který patří mezi architektonické skvosty dnešní doby? Pak tu pro vás máme opravdu jedinečnou příležitost na nový život. V městské části Prahy 6 – Střešovice se můžete cítit jako v ráji i vy. Moderní výstavba s luxusní byty a moderním vybavením vám nabízí Royal Triangle.

Nové byty a domyNové byty Praha

tien

Praha 3 bude žalovat magistrát kvůli výstavbě na Žižkově

Správní žalobu podá Praha 3 na magistrát, který povolil umístění stavby projektu v severní části Nákladového nádraží Žižkov – Sever. Britská skupina Discovery Group plánuje v lokalitě Nákladového nádraží Žižkov vystavět velké obchodní centrum s kancelářemi, byty a parkovacími plochami. Radnice považuje projekt firmy Discovery Group za předimenzovaný.

Nové byty a domy

projekt Byty Duhová tien

Byty Duhová – novostavba

Praha Michle začala pozvolna měnit svou tvář již cirka před 16 lety, kdy se zde začalo intenzivně budovat BB Centrum. Dnes je BB Centrum dokončeno již ze dvou třetin a je zela zřejmě, že tuto lokalitu jednou pro vždy proměnilo. BB Centrum do této pražské oblasti vlilo nový život.

Nové byty a domy

Vizualizace projektu TRIGON HOSTIVAŘ tien

Bydlení budoucnosti – TRIGON Hostivař

Hostivař je území, o němž se píše již v Kosmově kronice. Tato lokalita má hlubokou historii a svůj historický vzhled si dochovala dodnes. Historická část původní vsi však byla zrekonstruována tak, aby vynikla její kulturní hodnota, a tak se zdejší lokalita proměnila ve velmi malebné místo, kde je radost bydlet.

Nové byty a domy

nad-rysankou-02-1368945042 tien

Rezidence Nad Ryšánkou – novostavby Praha

Projekt Nad Ryšánkou můžeme zařadit mezi ty moderní novostavby Praha, které jsou sice umístěny v centru Prahy 4, ale přesto jsou ochráněny před ruchem velkoměsta. Objekt je umístěn v klidném prostředí s dobrou dostupností do centra Prahy. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost.

Nové byty a domy

foto: www.ekospol.cz tien

Nové bydlení v Praze

Praha nabízí obrovské množství nadstandardních nabídek k novému bydlení. Na své si zde přijdou jak vyznavači krásného prostředí, tak lidé se zájmem o dopravní dostupnost a občanské instituce v blízkosti bydlení. Nové byty Praha nabízejí komfortní řešení pro širší klientelu.

Byt, Nové byty a domy, Nové byty Praha

rezidence-skala tien

Vskutku reálné bydlení na celý život

Pražská lokalita Skalka představuje hlavně cihlovou zástavbu pocházející ze šedesátých let minulého století. Pod názvem Skalka se ukrývá území, jež se rozkládá východně od stanice metra Skalka a mezi ulicemi Na Padesátém a Přetlucká. Celá tato oblast pak spadá pod Strašnice, která je pro změnu součástí Prahy 10.

Nové byty a domy

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava