Reality

tien

Bydlení pro mladé rodiny v Praze

Založit si vlastní hnízdo, kam se vždy po práci budeme vracet za svou rodinou je jedním ze smyslem celého života. Společné večeře, svěřování se s potížemi i sdílení radosti. To jsou všechno velmi krásné věci, ale jak je na tom bydlení pro mladé rodiny v Praze.

Reality

u-cukrovaru- tien

U Cukrovaru – nové byty Praha

Novostavba U Cukrovaru je zbrusu novým developerským projektem nabízejícím možnosti bydlení i nejnáročnějším klientům. Developerský projekt byl koncipován na principu atraktivní architektury novostavby s názvem „Hübnerka“. Nové byty se mohou pyšnit vysokou promyšleností a funkčními půdorysy, což vede k velmi snadné vlastní „zařaditelnosti“ nových bytů.

Reality

rezidence-letokruhy-02- tien

Novostavby v Praze 11 nabídnou i vybavení ze sibiřského modřínu

Prostorné bydlení, hodně zeleně i nevšední detaily nabídnou již brzy nové byty, které vznikají v Praze Roztylech. Na devadesát bytů bude ve čtyřech novostavbách v městské části Praha 11, která leží na území městského obvodu Praha 4.
 

 
Největší z bytů nové rezidence Letokruhy mají i přes 100 m2 – a to není všechno.

Nové byty Praha, Reality

0-143-81921 tien

Získejte prestiž pro svu firmu s pomocí virtuální kanceláře

Podnikáte, ale nepotřebujete vlastní kancelář? Řešením jsou virtuální kanceláře, které vám ročně ušetří nemalé peníze a vaše firma získá na důvěryhodnosti díky prestižné adrese. Pokud jste zatím o virtuálních kancelářích neslyšeli, je načase se o nich něco dozvědět.

Reality

Apartmanstudent tien

Studentské bydlení už nemusí být noční můra! Praha nabízí luxusní apartmány pro studenty

Když se řekne vysokoškolská kolej, nejeden z nás si představí dlouhodobé provizorium, ve kterém se po léta studia snažil důstojně přežívat. V malých studentských pokojících často nešlo ani pořádně odpočívat, natož se dokonce učit.

Byt, Reality

Kancelářské prostory v centru Prahy tien

Kanceláře k pronájmu v Praze

Pravděpodobně každý majitel či manažer firmy má zájem aby jeho firma prosperovala a kromě získávání nových zákazníků si udržela i ty staré. Jednou z důležitých služeb, které svým zákazníkům firma může nabídnout je vhodná adresa pro umístění firemních kanceláří.

Realitní kanceláře, Reality

bytyprodejpraha tien

Developerské projekty v Praze pěkně všechny na jednom místě

Tento portál je zaměřen především na developerské projekty Praha, které Vás svým uspořádáním, vzezřením i architekturou osloví, uchvátí a nepustí.

Reality

Burzovni_palac tien

Výhody obchodního centra pro kancelář

Možná máte vlastní sídlo, které je v místě vyhovujícím vašim záměrům. V případě, že čekáte váženého klienta, na kterého chcete udělat velmi profesionální dojem, začnete nad firemní kanceláří váhat. Místo, kam zákazníka přivedete, by mělo budit reprezentativní dojem a poskytovat odpovídající služby.

Reality

Bezplatná inzerce bytů Pardubice tien

Test realitních portálů zaměřený na byty Pardubice

Pronajímáte byt v Pardubicích? Sháníte vhodný podnájem? Hledáte intuitivní realitní portál pro váš inzerát? Připravili jsme pro vás test nejlepších internetových realitních portálů, kde můžete snadno inzerovat i vyhledávat ty nejlepší nemovitosti. A jak náš test dopadl? Prohlédněte si výsledky v kategorii „byty Pardubice“.
1. Portál BytyPardubice.

Byt, Reality

vyvoj-cen-bytu- tien

Vývoj cen bytů a nemovitostí v Praze

Praha je naším hlavním městem a je nutno hned ze začátku říci, že ceny bytů a nemovitostí zde fungují trochu jinak než jinde v republice. Byty jsou zde mnohonásobně dražší a dražší nejsou pouze ve srovnání se zbytkem Česka, ale také i ve srovnání s Vídní, Paříží anebo Berlínem. Výšku ceny významně ovlivňuje turistický ruch a další ekonomické okolnosti.

Finance, peníze, půjčky, Reality

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava