Nejspolehlivější půjčovna dodávek v dosahu

Jsme týmem specialistů na dlouhodobé i krátkodobé pronájmy dodávek do 3.5 tun hmotnosti. Půjčovnu dodávek mohou využít jak živnostníci nebo podnikatelé, tak bez problémů i soukromé osoby. Sídlíme na Praze 9, konkrétně v Horních Počernicích, ale okruh našich klientů je mnohem širší. To mají na svědomí hlavně naše příznivé ceny a bezproblémový servis po všech stránkách.
Takže ať už pátráte po jednorázové výpomoci nebo chcete spolehlivý vůz na delší dobu, neváhejte nás kontaktovat.

Dostupnost nade vše

Naše vozová flotila je k dispozici 7 dní v týdnu v rozsahu 8 – 21 hodin. Na jinou hodinu se lze bez problémů domluvit předem – v rámci klientské dostupnosti telefony nevypínáme.
Plocha vozů půjčovny dodávek slouží jako reklamní prostor, což je důvodem k naší garanci nejnižší ceny pronájmu užitkových vozů na trhu půjčoven při udržení vysokého standardu námi poskytovaného servisu.

Technika neustále pod dozorem

Tým techniků a servisáků půjčovny dodávek neustále dbá o špičkový technický stav celé flotily našich vozů. Proto jsou vždy v perfektním stavu pro veškeré naše klienty. Asistenční služba je vám nonstop k dispozici pro všechny nečekané situace na cestách a dálniční známka je nezbytným prvkem každého vozu.

Co je k pronájmu potřeba

Od každého klienta vyžadujeme řidičský a občanský průkaz + vratnou zálohu ve výši 5 000 Kč,-. Poplatek za konkrétní vůz a dobu jeho pronájmu je účtován samostatně. Pokud chtějí s půjčovnou dodávek spolupracovat firmy, mohou tak učinit pouze jednatelé společností nebo osoby s ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete v sídle firmy zaparkovat během výměny za náš vůz.

Kilometry s limitem

Ano, pronajímáme vozy s omezeným počtem kilometrů. Limitace je ale nastavena na takovou hodnotu, že to 95% našich klientů nijak neomezuje. Zároveň je tento limit dalším důvodem naší tolik atraktivní cenové politiky.

Platby moderním způsobem

Jediné, co vlastně zatím nepřijímáme, jsou platby kartou. Kauci požadujeme v českých korunách, ale pronájem je možné zaplatit převodem oproti faktuře včetně kryptoměn – akceptujeme Bitcoiny, Ethereum a Litecoiny.

Zeptejte se, domluvte se

Můžete nás kontaktovat na telefonu 608 780 500 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava