Nové byty Chodov – City Park Home

Novostavba bytového domu City Park Home je projektem představujícím 32 bytových jednotek a 3 ateliéry. Profil novostavby je zakomponován v rámci stávající zástavby, čímž nedává podnět dominantnímu rázu, ale naopak je snahou začlenění v přirozené návaznosti na okolní městskou zástavbu. Emfáze je kladena na co nejvyšší koezistenci nové budovy se stávající zástavbou. Projekt je situován v klidnější pražské části Chodov, na Praze 4, v ulici Zdiměřická. Kolaudace je naplánována na třetí kvartál roku 2018. Předpokládaný termín pro nastěhování je stanoven na čtvrtý kvartál roku 2018. Investorem je Varuss Property Investments s.r.o.

Novostavba bytového domu City Park Home je složena z 11 NP a 1 PP. Vše je zastřešeno plochou střechou. Jedná se o objekt, jenž je členěn na dvě části. Oba celky jsou výškově shodné se sousední bytovou jednotkou. Důraz je kladen na co maximální udržení symbiózy s okolní zástavbou. Pro zachování soukromí a dostatečné intimity jsou řešena okna způsobem, aby nebylo umožněno vzájemného průhledu ke stávajícím bytům. Okenní výplně jsou plastové a hliníkové. Neopomenuty nejsou ani parkovací plochy. Vchod i vjezd je situován z komunikace Zdiměřická. Záměrem je splynutí objektu s okolní městskou bytovou zástavbou. Z tohoto důvodu je rovněž z vnitrobloku rozsah novostavby řešen balkóny a terasami. V rámci vertikálního propojení objektu je využívání výtahu a schodiště. Myšleno je i na handicapované spoluobčany. Byty jsou řešeny tak, že splní požadavky nejen v rámci bezbariérového přístupu, ale i požadavky náročnější klientely. Rovněž jsou byty ideální volbou pro mladé lidi či rodiny s dětmi.

Novostavba City Park Home se nachází v klidné části Chodov, na Praze 4, v ulici Zdiměřická. Novostavba se nachází v lokalitě, kde jsou jak starší vilové zástavby, tak i nově realizované bytové jednotky. V blízkosti se nachází mnoho možností v rámci sportovního vyžití, jako například Aquapark Čestlice. Předností je dopravní dostupnost, neboť se jedná o jednu z velmi dobře řešených pražských lokalit. V blízkosti je linka metra C, stejně tak autobusové zastávky, rovněž i autobusové nádraží pro dálkovou dopravu a příměstské autobusové spojení. Reálné je i napojení na dálnici D1 prostřednictvím Chodovské radiály.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Nové byty Praha

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava