Nové byty Praha

Realitní reklama: Nové byty na prodej sídliště Pavlovice Liberci. Více info na LiberecReality.eu realitní magazín.

tien

Viladům Uhříněves

Blízkost přírody, klid a pohoda, a přitom zároveň špičková občanská vybavenost, to není sen, ale bytový dům Viladům Uhříněves, který se buduje v Bečovské ulici v Praze 10-Uhříněvsi. Realitní společnost Gartal zde prodává 17 nových bytů vystavěných ve standardu SMART.

Nové byty Praha

tien

Nové byty Chodov – City Park Home

Novostavba bytového domu City Park Home je projektem představujícím 32 bytových jednotek a 3 ateliéry. Profil novostavby je zakomponován v rámci stávající zástavby, čímž nedává podnět dominantnímu rázu, ale naopak je snahou začlenění v přirozené návaznosti na okolní městskou zástavbu.

Nové byty Praha

tien

Střešovický architektonický skvost od Royal Triangle

Toužíte po novém a luxusním bydlení, ve špičkově vybyveným bytě, který patří mezi architektonické skvosty dnešní doby? Pak tu pro vás máme opravdu jedinečnou příležitost na nový život. V městské části Prahy 6 – Střešovice se můžete cítit jako v ráji i vy. Moderní výstavba s luxusní byty a moderním vybavením vám nabízí Royal Triangle.

Nové byty a domyNové byty Praha

vily-diamantica-praha-5-barrandov tien

Vily Diamantica – luxusní vily Praha 5, Barrandov

 
Nyní Vám přinášíme informace o jednom z nejluxusnějších bydlení v celé Praze, ve čtvrti Barrandov. Již samotná lokalita v Prokopském údolí Vám zajišťuje maximální exkluzivitu vil Diamantica. Při stavbě byly použity také přírodní materiály. Prokopské údolí, (čtvrť Barrandov) je asi nejznámější přírodní rezervací v Praze.

Dům, Nové byty Praha

bila-hora tien

Bytový dům Bílá Hora

Bytový dům Bílá Hora je zajímavý developerský projekt novostavby, která nabídne nové byty nedaleko křižovatky Karlovarská – Slánská. Jedná se o místo s výbornou dostupností samotného centra velkoměsta Prahy, které zároveň poskytuje bydlení v okolí překrásné zeleně. Nedaleko je totiž možné najít lesopark Divoká Šárka či oboru Hvězda.

Nové byty Praha

rezidence-letokruhy-02- tien

Novostavby v Praze 11 nabídnou i vybavení ze sibiřského modřínu

Prostorné bydlení, hodně zeleně i nevšední detaily nabídnou již brzy nové byty, které vznikají v Praze Roztylech. Na devadesát bytů bude ve čtyřech novostavbách v městské části Praha 11, která leží na území městského obvodu Praha 4.
 

 
Největší z bytů nové rezidence Letokruhy mají i přes 100 m2 – a to není všechno.

Nové byty Praha, Reality

Zelený Botič - bytový projekt Praha 10 tien

Luxusní bydlení v zeleni

Pokud se poohlížíte po nových bytech v Praze, jistě víte, že v dnešní době existuje bezpočet projektů které mohou Vaši nabídku uspokojit. Ovšem není novostavba jako novostavba a není projekt jako projekt.

Byt, Nové byty Praha

foto: www.ekospol.cz tien

Nové bydlení v Praze

Praha nabízí obrovské množství nadstandardních nabídek k novému bydlení. Na své si zde přijdou jak vyznavači krásného prostředí, tak lidé se zájmem o dopravní dostupnost a občanské instituce v blízkosti bydlení. Nové byty Praha nabízejí komfortní řešení pro širší klientelu.

Byt, Nové byty a domy, Nové byty Praha

Rezidence Baranka – nové byty v Praze tien

Rezidence Baranka – nové byty v Praze

Rezidence Baranka spadá do oblasti označené novostavba Praha 3. Pokud hledáte poklidné bydlení v příjemné městské části, tak by vás mohla zajímat právě námi recenzovaná rezidence Baranka, která patří mezi nové byty Praha 3. Ve své podstatě jde o moderní dílo vzešlé z aktuálních potřeb současného obyvatelstva.

Byt, Nové byty Praha

byty-praha-11 tien

Nové byty Praha na prodej

2+kk nový byt Praha 5, 48m2. Byt se nachází na 1. patře (NE PŘÍZEMÍ), v cihlové novostavbě s výtahem a bezbariérovým přístupem přímo až do bytu, orientace je na VÝCHOD. Výměra bytu je 48m2 + balkon, sestává z otevřeného prostoru – předsíň, obývací pokoj (s přístupem na lodžii) a kuchyňským koutem.

Nové byty Praha

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava