Novostavby v Praze 11 nabídnou i vybavení ze sibiřského modřínu

Prostorné bydlení, hodně zeleně i nevšední detaily nabídnou již brzy nové byty, které vznikají v Praze Roztylech. Na devadesát bytů bude ve čtyřech novostavbách v městské části Praha 11, která leží na území městského obvodu Praha 4.
 


 
Největší z bytů nové rezidence Letokruhy mají i přes 100 m2 – a to není všechno. V některých případech je totiž možné dva nebo víc bytů propojit a získat tak mimořádně velký prostor k bydlení. Prodej nových bytů v Praze 11 už začal.

Na metro za minutu

Kromě výborné dostupnosti centra (na metro dojdete za jedinou minutu), nabízejí nové byty v Praze Roztylech i další výhody. Ať už jde o podzemní parkování, byty s předzahrádkami nebo třeba blízkost obchodů, škol i lékařských ordinací. Nedaleko je také nákupní centrum Chodov, doslova za pár minut dojdete i do Krčského lesa a milovníci zeleně jistě ocení i to, že uprostřed komplexu vznikne zahrada.

rezidence-letokruhy-02-

Podlahy? Plovoucí, dlažba i modřín

Příjemným bonusem jsou také různé stavební úpravy, které na novostavbách v Praze 11 vznikají. Majitelé nových bytů se mohou těšit na okna v koupelnách, široké průhledy na bočních stěnách budov nebo lodžie s dřevěnými podlahami ze sibiřského modřínu.

Také vnitřní podlahy obyvatele nových bytů v Praze Roztylech potěší. Čeká je totiž velkoformátová keramická dlažba a také plovoucí podlaha.

Prodej za zaváděcí ceny už začal

Nové byty v Praze Roztylech vzniknou příští rok. Díky speciálním zaváděcím cenám jsou nejlevnější z nich k mání už za necelého dva a půl milionu korun. Pokud máte o některý zájem, můžete se obrátit na prodejní kancelář rezidence Letokruhy, kde Vám pracovníci rádi pomohou a odpoví na otázky. Ale nečekejte moc dlouho. Prodej nových bytů už začal.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení Nové byty Praha Reality

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava