Střešovický architektonický skvost od Royal Triangle

Toužíte po novém a luxusním bydlení, ve špičkově vybyveným bytě, který patří mezi architektonické skvosty dnešní doby? Pak tu pro vás máme opravdu jedinečnou příležitost na nový život. V městské části Prahy 6 – Střešovice se můžete cítit jako v ráji i vy. Moderní výstavba s luxusní byty a moderním vybavením vám nabízí Royal Triangle. V uzavřeném areálu s recepcí, společnou zahradou a místy pro parkování se budete cítit v bezpečí a pohodě. Oceníte krásné prostředí, s výhledem na Pražský hrad.
 
Dispoziční řešení rezidencí nabídnou luxusní byty 2+kk až 5+kk. Kvalitní materiály použity ve všech nabízených bytech. Od podlah z tvrdého lakovaného dřeva, až po luxusní tropické dřevo, použité na lodžiích a terasách. Všechny byty jsou s klimatizačním systémem a rekuperací tepla. Vyšší patra jsou opatřena systémem kapilárního chlazení stropů. Špičkovým vybavením je ovládání domácích systémů osvětlení, žaluzií a termostatů. To vše pohodlně prostřednictvím dotykového dálkového ovládání, přes operační systémy Android, nebo iOS. Samozřejmostí je podlahové vytápění a designové vytápění koupelen. Byty jsou s bezfalcovými dveřmi a hliníkovými okny, opatřenými izolačním trojsklem.
 
V cenách luxusních bytů jsou zahrnuty parkovací místa v podzemních garážích a sklepy. Maximální pohodlí, pro bezstarostný život, to vše vám nabízí Royal Triangle. Ve Střešovické lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, včetně zdravotnického zařízení, škol a školek se budou nacházet moderní bytové komplexy, složené z osmi sdružených vil a domů. Celek tak tvoří bezpečný areál s atriem, v nejvyhledávanější rezidenční čtvrti, nedaleko zastávky MHD. Tuto lokalitu ocení milovníci sportu a procházek v přírodě, s nádherným panoramatem Pražského hradu…více info

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Nové byty a domy Nové byty Praha

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava