Test realitních portálů zaměřený na byty Pardubice

Pronajímáte byt v Pardubicích? Sháníte vhodný podnájem? Hledáte intuitivní realitní portál pro váš inzerát? Připravili jsme pro vás test nejlepších internetových realitních portálů, kde můžete snadno inzerovat i vyhledávat ty nejlepší nemovitosti. A jak náš test dopadl? Prohlédněte si výsledky v kategorii „byty Pardubice“.

1. Portál BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se umisťuje na klíčové slovo „byty Pardubice“ na 1. místě na seznam.cz a na 4. místě na google.cz. Inzerce na portálu je bezplatná s možností umístění inzerátu na hlavní stránku a zvýhodnění pozice v určitých kategoriích, které je rovněž zdarma. Zadávání inzerátů je jednoduché a ze všech testovaných portálů vám zabere nejméně času.
 


 

2. Portál Reality.iDnes.cz

Portál Reality.iDnes.cz se umisťuje na klíčové slovo „byty Pardubice“ na 2. místě na seznam.cz a na 3. místě na google.cz. Inzerování na portálu začíná na 2 Kč za jeden inzerát a za menší příplatek si lze zařídit také posunutí inzerátu ve výpisu a inzerci na atraktivních adresách. Zadávání inzerátů však působí trochu zdlouhavě a zabere tak trochu více času.

3. Portál DomyByty.com

Portál DomyByty.com se umisťuje na velmi pěkném 7. místě na seznam.cz a na 8. místě na google.cz. Inzerování na portálu je bezplatné, neumožňuje však topování. Zadávání inzerátů je poměrně zdlouhavé a nabídka bytů Pardubice k pronájmu také není příliš obsáhlá.

4. Portál DomyBytyPozemky.cz

Portál DomyBytyPozemky.cz se umisťuje na solidním 12. místě na seznam.cz a na 9. místě na google.cz. Inzerování na tomto serveru je bezplatné, neumožňuje však předplacení lepší pozice. Vkládání inzerátů je relativně jednoduché, jen jejich schvalování přece jen chvíli trvá, zpravidla 24 hodin.

5. Portál Vychodo.CeskeReality.cz

Portál Vychodo.CeskeReality.cz se umisťuje na 10. místě na seznam.cz a na 2. místě na google.cz. Inzerování je bezplatné a topování si lze předplatit od 1 Kč za inzerát na den. Vkládání inzerátů je poněkud složitější, ale nabídka na byty Pardubice pronájem je velmi široká.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Magazín bydlení Reality

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava