Vily Diamantica – luxusní vily Praha 5, Barrandov

vily-diamantica-praha-5-barrandov
 

Nyní Vám přinášíme informace o jednom z nejluxusnějších bydlení v celé Praze, ve čtvrti Barrandov. Již samotná lokalita v Prokopském údolí Vám zajišťuje maximální exkluzivitu vil Diamantica. Při stavbě byly použity také přírodní materiály. Prokopské údolí, (čtvrť Barrandov) je asi nejznámější přírodní rezervací v Praze. Je známé mimo jiné i díky populární knížce Eduarda Štorce Lovci mamutů. Nutno poznamenat, že Prokopské údolí je vzdáleno pouhých několik minut autem do centra Prahy. V blízkosti Vil Diamantica se nachází kupříkladu golfové hřiště, či nákupní středisko OC Smíchov.
 

Technologie, které byly použity při výstavě tohoto projektu, jsou velmi šetrné k naší přírodě. Zároveň vybavení všech vil je na té nejmodernější úrovni. Díky velkému ekologickému standardu jsou všechny vily zároveň energeticky nenáročné. Tak či tak se jedná o výjimečnou architekturu v centru Prahy.
 

Každá z celkových osmi vil je svým zevnějškem jedinečná. K dispozici budete mít taktéž velmi velkou plochu pro zahrádku. Garáže u každé vily jsou vybaveny dálkovým ovládáním. Podlahy jsou ve všech obytných místnostech dvouvrstvé a plnoplošně lepené. Na toaletě, v koupelně a v komoře najdete keramickou dlažbu značky Marazzi.

 

K samotné koupi Vám nabízí ještě nějaké ty služby navíc. Kupříkladu pokud Vám bude záležet na Vaší zahrádce, pak můžete využít služeb našeho zahradního architekta. Ten Vám bude k dispozici okamžitě po koupi vily. Stačí jim pouze sdělit Vaši představu a on ji realizuje tak, že nebudete věřit vlastním očím. Na Vašem pohodlí nám opravdu velmi záleží, proto jsme se rozhodli nabídnout našim klientům i služby vlastní stěhovací služby. Přesun ze starého příbytku do nového tak budete mít naprosto bez starostí.

 

K skvělé lokalitě nových domů a bytů na Barrandově a vysokému standardu odpovídá i cena bydlení. Vily Diamantica si pořídíte v průměru za 20 milionů. Za tuto cenu si ovšem můžete být zcela jisti, že bydlení bude odpovídat přesně Vašim tužbám. Řekněte sami, kdo by nechtěl bydlet přímo v Prokopském údolí?

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Dům Magazín bydlení Nové byty Praha

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava