Získejte prestiž pro svu firmu s pomocí virtuální kanceláře

Podnikáte, ale nepotřebujete vlastní kancelář? Řešením jsou virtuální kanceláře, které vám ročně ušetří nemalé peníze a vaše firma získá na důvěryhodnosti díky prestižné adrese. Pokud jste zatím o virtuálních kancelářích neslyšeli, je načase se o nich něco dozvědět.
 


 

Co virtuální kancelář nabízí?

Prostřednictvím virtual office neboli virtuální kanceláře získáte sídlo nebo kontaktní adresu pro vaši firmu. To však není zdaleka všechno. V ceně virtuální kanceláře dále získáte také příjem telefonních hovorů jménem vaší společnosti, zaznamenávání vzkazů, přeposílání doručené pošty, ale také zastupování před úřady a institucemi.
 
0-143-81921
 
V případě jednání s klienty vám bude poskytnut reprezentativní prostor a k ruce vám budou proškolené asistentky.Společnost Regus, která tuto službu na trhu již řadu let zprostředkovává navíc nabízí možnost založit si virtuální kancelář kdekoliv na světě.
 
Pokud nechcete měsíčně platit spoustu peněz za pronájem kancelářských prostor, ale chcete před klienty vystupovat v dobrém světle, je virtuální kancelář pro vás tím pravým řešením.
 

I podnikatel pracující z domu může mít lukrativní sídlo firmy

Ať už pracujete z domu nebo z chalupy v Beskydech, můžete mít sídlo firmy na lukrativní adrese v Praze. Virtuální kancelář v Praze si lze vybrat na jedné ze čtyř prestižních adres.
 

  • Prague Stock Exchange na Praze 1
  • Praha City Center na Klimentské ulici v samotném srdci hlavního města
  • Praha – Zlatý Anděl na Nádražní ulici v Praze 5
  • Prague Empiria na Praze 4

 
Při zřízení virtuální kanceláře ať už v Praze nebo kdekoliv jinde na světě si můžete u Regusu zvolit z několika balíčků. Záleží jen na vás, co všechno za sebe necháte dělat vyškolené asistentky.
 

Zjistěte o virtuální kanceláři víc

Zaujala vás možnost pořídit si vlastní virtuální kancelář a získat pro svou firmu lukrativní adresu a řadu dalších benefitů? Zavolejte na telefonní číslo +420 222 191 100 promluvte si s poradcem Regusu a společně vyberte tu nejlepší variantu pro vás.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Reality

Send to Friend

Email Agent

Novostavby Praha Podnájom Bratislava